*Demi Lovato Turkey Fan*
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

*Demi Lovato Turkey Fan*

*Demi Lovato Turkey Fan*Hoş geldin, .
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız: 7

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
demilovato1902@hotmail.com ADRESİNDEN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ.ŞİKAYET,İSTEK VE ÖNERİLERİNİZ İÇİN 7/24 AÇIĞIZ...

Demi Fazla Havalı

YazarMesaj
DemiLovato
Staff
Staff
DemiLovato

Rep Puanı : 1928

Demi Fazla Havalı Empty
MesajKonu: Demi Fazla Havalı   Demi Fazla Havalı Icon_minitimePerş. Haz. 30, 2011 7:16 pm

Jonas Brothers Tatlı Demi Fazla Havalı

Röportaj:Sinem VURAL

Dünya üzerinde 137 milyondan fazla insana ulaşan ve 30 dile çevrilen, televizyon tarihinin en başarılı TV filmi olan “Camp Rock”ın ikincisi 3 Eylül günü Amerika’da, Disney ekranlarında yayınlanacak. Filmin dünya prömiyerine Kelebek de davetliydi. Önce filmi izledik, sonra oyuncularla görüştük. Yeni film daha hızlı, daha fazla dans ve müzik var. Ve son söz: Jonas Brothers tatlı, Demi Lovato ise fazla havalı!

DEMI LOVATO

İkinci kez Mitchie Torres olarak kamera karşısındaydın... Mitchie ile aranızda nasıl bir bağ var?

- Mitchie için seçildiğimde hem bir dansçı hem de şarkıcıydım. Bu anlamda ikimiz de aynı yerden hayata bakıyoruz. Oynadığım karakterleri hayatımla senkronize etmeyi seviyorum. Karakterim filmde tam bir lidere dönüşüyor, ben de gerçek hayatta öyleyim.

Mitchie nasıl bir evrim geçiriyor yeni filmde?

- Öncelikle büyüyor, sağlıklı düşünmeye başlıyor. Önceliklerine karar veriyor. Bu filmde Shane ile aralarında daha büyük bir romantizm var.

İkinci filmde ilkine oranla daha zorlu dans koreografileri vardı. Nasıl hazırlandınız?

- Koreografımız Rosario McCoy bize çok güzel danslar hazıladı. Konser turnesinden direkt çalışmalara başlayınca ilk başta zorlandım ama aslında dans bildiğim bir alan olduğu için adapte olmam kısa sürdü. Daha büyük bir kondüsyon gerektiriyordu tabii ama zaten her gün spor yaptığım için o da herhangi bir zorluk yaratmadı.

JOE’YLA ARKADAŞ KALMAMIZ DAHA İYİ

Filmdeki en sevdiğiniz sahne hangisi?

- Bir sürü var aslında... Ama en çok Campstar’daki kamp ateşi sahnemizi seviyorum sanırım.

Eski sevgiliyle aynı filmde olmak nasıl bir his?

- Aslında skandal yaratmaya çalışıyorsun, bunu görüyorum. Biz arkadaş olarak daha iyiyiz, bu yüzden böyle bir karar almıştık. şimdi onunla aynı sahneleri paylaşmakta bir sıkıntı yaşamıyorum.

Sahnede de birlikte olduğunuzu düşünürsek...

- Jonas Brothers turnelerinde de birlikteyiz evet, ama sahnede de kuliste de çok eğleniyoruz.

Dans ediyor, oyunculuk yapıyor ve şarkı söylüyorsun. Kendini en rahat nerede hissediyorsun?

- Kesinlikle şarkı söylerken... Diğerleri onun beraberinde gelen işler gibi.

BEYONCE’YE BAYILIYORUM LADY GAGA İSE ÇILGININ TEKİ

18 yaşındasın, tanınmış bir isimsin, milyonlarca hayranın var. Bu yaşta bu psikolojiyi nasıl kaldırabiliyorsun?

- Aslında o kadar küçük hissetmiyorum kendime. Deneyimleri paylaşarak onlara bir şeyler öğretmeyi ve sevgilerini hissetmeyi seviyorum.
New Jersey’de Jonas Brothers’la verdiğin konserde ben de vardım. Gençler onlar yüzünden çığlık çığlığaydı... Kıskanmıyor musun?
- Aynı fanlar beni de çok sevdiğinden bir sıkıntı yaşanmıyor. Çünkü onları seven, beni de seviyor.

Bir çok kez Teen Choice Awards’un sahibi oldun. Bundan sonra yapmak istediklerin neler?

- Şimdiden koca bir ömür yaşamışım gibi geliyor. Ama ben tam bir hayalperestim, yapmak istediklerimin sınırı yok.

Kendine kime örnek alıyorsun?

- Kelly Klarkson’ı çok seviyorum çünkü o da benim geçtiğim yollardan geçti ve yaşadığı sorunlara rağmen hâlâ iyi işler çıkarıyor. Onun dışında Beyonce’ye de bayılıyorum.

Peki ya Lady Gaga?

- O tamamen çılgının teki!

Son olarak; “Camp Rock 3” de çekilecek mi?

- Bilmem ama çekilse iyi olur gibi geliyor bana...

Türkiye’de 18 Eylül’de gösterimde

Amerika gösterimi 23 Ağustos’ta Disney Channel USA’de yapılan “Camp Rock 2: Büyük Final” Türkiye’de ilk kez 18 Eylül günü saat 09:00’da Disney Channel’da gösterilecek.

Camp Rock yok satıyor

Gösterime girdiği günden beri “Camp Rock” 137 milyondan fazla izleyiciye ulaştı ve film müzikleri Billboard 200 albümler listesinin Top 10’unda çarpıcı bir 10 hafta geçirerek dünya çapında 2,5 milyon CD sattı. Yeni soundtrack, 6 Eylül’den itibaren raflarda yer alıyor.

Filmden özel notlar

* Ekibe yeni katılan Rosario McCoy, harikalar yarattı. Bu fildeki dansların geniş kitlelere yayılması bekleniyor.
* Jonas Brothers ve Demi Lovato hayranları, filmdeki final jam sahnesini twit’leyen sanatçıları yalnız bırakmadı. ıki önemli ismin fotoğrafları 700 bin kez Twitter’da paylaşıldı.
* Filmdeki kıyafetler 60’ların ve 70’lerin hippie akımından etkilenilerek hazırlandı.
* Filmin yeni yıldızlarından Matthew Finley, Kanada’da albüm çıkarmaya hazırlanıyor.
* Filmin bir diğer yeni aktrisi Chloe Bridges, basın gününün sevgilisi oldu. Angelina Jolie’ye olan benzerliğiyle dikkat çeken Bridges, Jolie için “O benim idolüm” dedi.
* Demi Lovato basın gününün en ukala isimlerinden biriydi. Kimseyle üç kelimeden fazla konuşmamaya özen gösterdi.
* Gençler Jonas Brothers’a gerçekten deliriyor. Onların şarkı söylemesine bile gerek yok. Onlar dursunlar, yine çığlık atıyorlar.
* Filmin en ilginç yanlarından biri de film boyunca yetenekleri gözümüze sokulan Nick Jonas’ın “Introducing Me” isimli şarkıyı söylemesiydi. 3 dakika 15 saniye süren şarkıyı Nick kendi konserlerinde 3 dakikada bitiriyor. Sözler ise hiç de kısa değil.
* Filmin sountrack’inde bulunan “Wouldn’t Change A Thing” isimli düet parçanın Türkçe cover’ını Atiye yaptı ve okudu.

Demi Fazla Havalı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
»  Demi Lovato CosmoGirl Röportajı
»  Demi Hayranlarına Teşekkür Ediyor.
» Camp Rock - Demi & Alyson Röportaj
»  Demi ' Renkli Nemlendirici Kullanmayı Seviyorum' - Seventeen Röportajı