*Demi Lovato Turkey Fan*
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

*Demi Lovato Turkey Fan*

*Demi Lovato Turkey Fan*Hoş geldin, .
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız: 7

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
demilovato1902@hotmail.com ADRESİNDEN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ.ŞİKAYET,İSTEK VE ÖNERİLERİNİZ İÇİN 7/24 AÇIĞIZ...

Demi ' Renkli Nemlendirici Kullanmayı Seviyorum' - Seventeen Röportajı

2 posters
YazarMesaj
DemiLovato
Staff
Staff
DemiLovato

Rep Puanı : 1928

Demi ' Renkli Nemlendirici Kullanmayı Seviyorum' - Seventeen Röportajı Empty
MesajKonu: Demi ' Renkli Nemlendirici Kullanmayı Seviyorum' - Seventeen Röportajı    Demi ' Renkli Nemlendirici Kullanmayı Seviyorum' - Seventeen Röportajı Icon_minitimePerş. Haz. 30, 2011 7:28 pm

Seventeen Röportaj

Hiç güzellik ürünü kullanıyor musun?
' Clear & Clear ürünleri hayatımı kurtardı! Uyanıp kalkıyorum ve Morning Burst Cleanser(Patlama Sabah Temizliyicisi )i kullanıyorum. Bana enerji veriyor çünkü patlama toplarının enerjisine sahip ve sonra Finishes Pore Perfecting Moisturize (Gözenekler için Bitiş Nemlendiricisi ) kullanıyorum.

Yüzünde hiç gözenek göremiyorum?
'Bu Pore Perfecting Moisturizer. Benim favorim! Sonra gece yatarken Deep Cleaning Astringent kullanıyorum. Ayrıca In-Shower Facial kullanmayı da çok seviyorum.Özellikle saçını kuruturken kullanmak harika.'

Kendine güvenini yükseltmek için hangi makyaj tipini kullanıyorsun?
'Kesinlikle renkli nemlendirici. Kalıplaşmış bir surat giymiş gibi hissettiğim için kapatıcıyı kullanmayı çok sevmiyorum, renkli nemlendirici çok kullanmadığında sana kapsamalı bir emniyet sağlıyor.'

Hiç iyi hissetme tavsiyen var mı?
'Sahnede kendime güvenim az olduğu zamanlar ve sabah her gün kalktığımda aynaya bakıyorum ve kendime ''Korkunç ve harika yaratıldın.''diyorum. Bu İncil'in bir ayeti hatta dindar değilsen her gün aynaya bakıp, çok güzel ve harika yaratıldığını söylersen kendinle ilgili çok iyi hissedersin.'

Kaynak:OceanUp
Çeviri:Ben

Çok garip isimler çıkıyordu ben de bazı ürünlerin çevirip parantez içinde yazdım bazılarını yazmadım.
arka cadde
Üye
Üye
arka cadde

Rep Puanı : 6

Demi ' Renkli Nemlendirici Kullanmayı Seviyorum' - Seventeen Röportajı Empty
MesajKonu: Geri: Demi ' Renkli Nemlendirici Kullanmayı Seviyorum' - Seventeen Röportajı    Demi ' Renkli Nemlendirici Kullanmayı Seviyorum' - Seventeen Röportajı Icon_minitimeCuma Tem. 01, 2011 4:25 pm

İlginç Very Happy

Demi ' Renkli Nemlendirici Kullanmayı Seviyorum' - Seventeen Röportajı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
»  Demi Lovato CosmoGirl Röportajı
»  Seventeen Röportajı
» Demi Fazla Havalı
»  Demi Hayranlarına Teşekkür Ediyor.
» Camp Rock - Demi & Alyson Röportaj